Totya - S-43 43 kW + insulation
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Totya Modell: S-43 kW Leírás: Öntvényrostélyos vegyestüzelésű kazán 48 kW. A Totya márkanév ma már fogalom, mely egyet jelent a minőséggel, a tartósággal. Az eredeti Totya vegyestüzelésű kazán, melyet kínálunk Önnek, márkavédett termék. Más hasonló konstrukciójú vegyestüzelésű kazán csak megpróbálja utánozni az eredeti készüléket, de olyan sosem lesz. Az eredeti Totya kazán gyártása 25 éves tapasztalatra épül, kiváló hatásfokú készülék. A TOTYA ’S’ kazánok melegvíz üzemű fűtési rendszerhez készültek. Alkalmasak családi házak, üvegházak, műhelyek, üzemcsarnokok gravitációs és szivattyús rendszerű fűtésre. Szilárd tüzelőanyag, fekete-, barnaszenek, brikettek, ill. tűzifa hasábok jó hatásfokon történő eltüzelésére alkalmasak. Nagyméretű tüzelőajtaja könnyű tüzelőanyag betöltést és belső tisztítást tesz lehetővé. A tűztér mérete miatt nagyobb mennyiség betöltésére van lehetőség, így ritkább utántöltést igényel. A kazántest belső köpenyét 5 mm vastag acéllemezből gyártjuk. A tűztér és a hamutér ajtaja, illetve rostélyai acél öntvényből készülnek. A kazánok tisztításon kívül más karbantartást nem igényelnek. A készülékek automata huzatszabályozóval is üzemeltethetők. Tulajdonságok:
Kiváló hatásfokú, modernizált kivitelű
Zárt fűtési rendszerbe is építhető
Nagyméretű tűztérajtóval felszerelt
Formatartó TOTYA feliratos öntvényajtókkal ellátott
5 mm lemezvastagságú kazánbelsővel készül
Széleskörű tüzelőanyag felhasználású (szén, fa, farönk, szalmabála, háztartási hulladék)
Könnyen kezelhető, automata huzatszabályozású
| Termék ID: | #3443303 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1167 mm |
| Mélység: | 800 mm |
| Szélesség: | 630 mm |
| Teljesítmény: | 48 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 280 kg |
| Űrtartalom: | 180 l |