Vigas - 25 LC
5 / 5
5 / 5
LAMBDA SZONDÁS - LC faelgázosító kazánok Műszaki adatok: Rövid leírás:
A lambda szonda adatai alapján finoman vezérelt égés folytán további 20–25 % tüzelőanyagfogyasztás csökkenés a lambda szonda nélküli VIGAS modellekhez képest.
A VIGAS faelgázosító kazán magas, akár 91,4 %-os hatásfoka.
Alacsony, az előírtnál lényegesen kisebb károsanyag kibocsátás a tökéletes égésnek köszönhetően.
Könnyű, gyors tisztítás az eltávolítható elsődleges levegő járat által.
Az elgázosító kamra falainak rézsútos kialakítása a tökéletes tüzelőanyag felhasználás biztosítása érdekében.
Magas élettartam a belső részek hőálló, korróziógátló TERMOSIL védőréteggel történő kezelésének köszönhetően.
Samottal kibélelt égéstér a tökéletes égés biztosítása érdekében.
Vastag NOBASIL hőszigetelés a hővesztés megakadályozására.
SD kártyás diagnosztikai rendszer, a kazán működésének PC-n történő utólagos kiértékelése céljából.
| Termék ID: | #3443189 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1135 mm |
| Mélység: | 1070 mm |
| Szélesség: | 645 mm |
| Teljesítmény: | 25 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 430 kg |