WESTEN - Star Condens+ 1.24 (722124101)
5 / 5
5 / 5
A kondenzációs technológiának köszönhetően ezen készülékek használatával akár 35 %-os energia megtakarítást érhet el a hagyományos működési elvű gázkészülékekhez viszonyítva. A kis méret és alacsony tömeg mellett a kazáncsalád tagjai minden olyan tulajdonsággal rendelkeznek, ami elengedhetetlen egy modern kondenzációs készülék esetén. Külső tároló és opciósan kapható összekötő készlet segítségével hőközpontot alakíthatunk ki. Széles modulációs tartomány - magas éves átlagos hatásfok - 1:7 modulációs tartomány - a készülék nagyon széles teljesítmény tartományban tud folyamatosan, magas hatásfokon működni - csökken a ki- bekapcsolások száma, megnövekszik a kazán élettartama GAC - folyamatos gázszabályozás - a beüzemelési idő csökken, nem szükséges manuális beavatkozás a gázszelepen - a kazán működése alkalmazkodik a gázminőséghez és az égéstermék elvezetés hosszúságához Beépített időjáráskövető szabályozás - alkalmazásával folyamatosan a külső hőmérséklettől függő, de ideálisan alacsony előremenő és visszatérő vízhőmérséklet biztosítható - megfelelő viszonyokat teremtve ezzel a kondenzációs kazán energiatakarékos működéséhez Felhasználóbarát vezérlés - nagyméretű, egyszerűen kezelhető LED kijelző - teljes körű, automatikus védelem túlnyomás, vízhiány, túlmelegedés és fagyveszély ellen - elektronikus hőmérséklet-szabályozás Kompakt kialakítás - váltószelepet nem tartalmaz, külön rendelhető - Alu-Si primer hőcserélő, nemesacél előkeveréses égő - beépített energiatakarékos, modulációs keringetőszivattyú - beépített, zárt tágulási tartály a fűtési rendszerhez - beépített biztonsági szelep - beépített füstgáz indítóidom Egyszerű kezelés - a készülék fürdőkád fölé is szerelhető - egyszerűen, az oldalburkolat leszerelése nélkül szerelhető
| Termék ID: | #3443095 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 80 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 760 mm |
| Mélység: | 345 mm |
| Szélesség: | 450 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 45 kg |