Rauman - Fargo 2 kerti asztalkészlet, téglalap - 6 üléses, fekete / szürke
0 / 5
0 / 5
Fargo 2 kerti szett téglalap alakú asztallal, 6 ülőhellyel Fogadjon a Fargo székek és asztalok időtlen és praktikus kialakítására, és szerezze meg ezt kedvezményes száz Egy nagyszerű nyári kerti pihenésre készül fel. A lábak és a szerkezet alumínium csövekből készülnek, 40 × 20 és 30 × 20 mm-es profilokkal, porszórt bevonattal. Az asztallap edzett üvegből készült, az ülések és a háttámlák strapabíró műanyagból készültek, fautánzattal. Ez az anyagkombináció nem igényel különleges karbantartást. A készlet a következőkből áll: téglalap alakú asztal Fargo 2 (150 × 90 cm) és 6 Fargo szék. Fargo 2 kerti készlet
| Termék ID: | #1530865 |
| A szék hossza: | 57 cm |
| A szék mélysége: | 54 cm |
| A váz anyaga: | fémműanyagüveg |
| Asztal magassága: | 73 cm |
| Az asztal hossza: | 150 cm |
| Az asztal mélysége: | 90 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Kárpitos anyag: | kárpitozás nélkül |
| Maximális ülőhelyek: | 6 |
| Szék magassága: | 89 cm |
| Szék teherbírása: | 110 kg |
| Székek száma: | 6 |
| Szín: | feketeszürke |