Rauman - Fidelio kerti asztalkészlet - 4 üléses, barna
0 / 5
0 / 5
Fidelio kerti szett, 4 üléses Élvezze a pihenést a szabadban vagy a pavilonban fa kerti bútorainkkal! A Fidelio kerti garnitúra kiváló minőségű, védőolajjal kezelt akácfából készült, amely még az igényes kültéri körülmények között is megbirkózik. Elérhető a neve? A 22 mm vastag asztallap téglalap alakú 150 × 90 cm-es oldalakkal, mert az összecsukható mechanizmus pillanatok alatt 190 cm-re bővíti. Az asztalhoz 4 támlásszéket mellékeltünk, ismerjük meg a nyári napokat, és élvezzük őket a legteljesebb mértékben. Nos, válassz egy pillanatnyi cikket, állítsd össze, és rejtsd el a békát a garázsban vagy a padláson. Egy kerti készlet minden alkalomra Fidelio szerelvény 4-helyes triplával: 4× Almiro kerti székek ugrás a termék részleteihez Méretek 67 × 56 × 109 cm (sz × h × h) Pozicionálási lehetőség (5 pozíció) Teherbírás 130 kg Rentino Garden Class ugrás a termék részleteihez Tányér téglalap 150-190 × 90 cm Magasság 75 cm Sószóró lyuk (tálalás után) ⌀47 mm
| Termék ID: | #1534141 |
| A napernyő lyuk átmérője: | 47 mm |
| A szék hossza: | 67 cm |
| A szék mélysége: | 56 cm |
| A váz anyaga: | fa |
| Asztal magassága: | 75 cm |
| Az asztal hossza: | 150 cm |
| Az asztal mélysége: | 90 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Kárpitos anyag: | kárpitozás nélkül |
| Maximális ülőhelyek: | 4 |
| Szék magassága: | 109 cm |
| Szék teherbírása: | 130 kg |
| Székek száma: | 4 |
| Szín: | barna |