Rauman - Lucio 2 kerti asztalkészlet, négyzet - 4 üléses, fekete / szürke
0 / 5
0 / 5
Lucio 2 kerti szett négyzet alakú asztallal, 4 férőhelyes Egy robusztus asztal, amely nem szór szét semmit, és légáteresztő hálós székek kombinációja – ez a Lucio 2 készlet dióhéjban. A Fargo 2 négyzet alakú asztal acél keretből és üveglapból áll (5 mm-es fekete edzett üveg). Jól bírja az időjárás viszontagságait, és könnyen tisztítható, ami kültéri használatra is jól jön. A fémszerkezeten 4 db Romero szék. Ülőrészüket és háttámlájukat szintetikus szálháló borítja, mely kellemesen lélegzik és gyorsan szárad. A Romero székeket szétszedve, meglepően kis csomagban szállítjuk, de ne aggódj – tényleg minden van benne, és néhány perc alatt felrobbanthatod a szerelvényt. Lucio 2 kerti készlet (négyzet)
| Termék ID: | #1532714 |
| A szék hossza: | 54 cm |
| A szék mélysége: | 68 cm |
| A váz anyaga: | fémüveg |
| Asztal magassága: | 73 cm |
| Az asztal hossza: | 90 cm |
| Az asztal mélysége: | 90 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Kárpitos anyag: | szövet |
| Maximális ülőhelyek: | 4 |
| Szék magassága: | 90 cm |
| Szék teherbírása: | 110 kg |
| Székek száma: | 4 |
| Szín: | feketeszürke |