Rauman - Nilo kerti erkély asztalkészlet - 2 üléses, fekete
0 / 5
0 / 5
Nilo erkélygarnitúra, 2 ülőhely A kerti bútor legyen a kültéri ülőhely dísze, amely még kevésbé barátságos időjárás . A Lumino asztal és a Solano székek mindezen követelményeknek tökéletesen megfelelnek! Az asztal és a székek szerkezete fekete fémcsövekből és mesterséges rattanból. Jól bírja az esőt és a nyári napsütést, emellett kellemesen fúj a szeles is. Az asztallap négyzet alakú, edzett üvegből készült, amely néhány aprósággal tisztítható Egy ruhavonásokkal. Szerény méretei révén ez a készlet nagyszerű választás lehet erkélyen, verandán vagy kisebb teraszon való üldögéléshez. Élvezd a nyarat kényelmesen A Nilo erkélykészlet 2 helyből áll: 2× Solano kerti szék Méretek 58 × 63 × 82 cm (sz. × d × h) Teherbírás 100 kg 5 cm vastag ülőpárnákat tartalmaz. Lumino kerti asztal Téglalap alakú tányér 40 × 40 cm Magasság 40 cm Fém + műrattan + üveg
| Termék ID: | #1535158 |
| A szék hossza: | 58 cm |
| A szék mélysége: | 63 cm |
| A váz anyaga: | fémüvegmesterséges rattan |
| Asztal magassága: | 40 cm |
| Az asztal hossza: | 40 cm |
| Az asztal mélysége: | 40 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Kárpitos anyag: | szövet |
| Maximális ülőhelyek: | 2 |
| Szék magassága: | 82 cm |
| Szék teherbírása: | 100 kg |
| Székek száma: | 2 |
| Szín: | fekete |