Rauman - Paloma kerti erkély asztalkészlet, 2 üléses, barna
0 / 5
0 / 5
Paloma erkélygarnitúra, 2 ülésesÉlvezze a pihenést a szabadban vagy a pavilonban fa kerti bútorainkkal! A Paloma kerti garnitúra egy kerek asztalból és 2 székből áll, melyek kiváló minőségű akácfából védőolajjal kezelve készültek, mely tökéletes az igényes kültéri körülményekhez. A székülések mérete 42 x 48,5 cm, az ülésmagasság pedig 44 cm. Az asztal átmérője 60 cm. Remek megoldás nem csak az erkélyreSzerény méreteivel a Paloma kerti szett kézenfekvő választás, ha ülőhelyet szeretne elhelyezni az erkélyen vagy esetleg a verandán. Segít varázslatos hangulatot teremteni, és nagy befektetések nélkül élvezheti a szabadtéri ülést. Nos, a szezon után egy perc alatt egyszerűen összehajthatja az asztalt és a székeket, és elrejtheti őket például a garázsban vagy a padláson. Ideális az intim ülésekhez
| Termék ID: | #1532349 |
| A szék hossza: | 42 cm |
| A szék mélysége: | 48,5 cm |
| A váz anyaga: | fa |
| Asztal magassága: | 73 cm |
| Az asztal hossza: | 60 cm |
| Az asztal mélysége: | 60 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Kárpitos anyag: | kárpitozás nélkül |
| Maximális ülőhelyek: | 2 |
| Szék magassága: | 77 cm |
| Szék teherbírása: | 100 kg |
| Székek száma: | 2 |
| Szín: | barna |