BAUTOOL - csempevágó 60cm nagy derékszög fix vonalzó tolós kar (bnl155600) (bnl155600)
5 / 5
5 / 5
| Termék ID: | #5833585 |
| Cikkszám: | bnl155600 |
| Csempevágó mérete: | 60-89 cm |
| Garancia: | 1 év |
| Lap vastagság: | 7,5-15 mm |
| Súly: | 14 kg |
| Törőerő: | 800 kg |
| Vágás hossz: | 60 cm |