Kaufmann - TOPLINE 920 csempevágó PRO (1084504) (1084504)
5 / 5
5 / 5
| Termék ID: | #5833641 |
| Cikkszám: | 1084504 |
| Csempevágó mérete: | 90-105 cm |
| Lap vastagság: | 3-16 mm |
| Max lapméret átlós vágásnál: | 65 cm |
| Súly: | 16 kg |
| Törőerő: | 1000 kg |
| Vágás hossz: | 92 cm |
| Vágókerék mérete: | 22 mm |