RUBI - csempevágó SPEED-72 MAGNET+ koffer (ru14989) (ru14989)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5833845 |
| Cikkszám: | ru14989 |
| Csempevágó mérete: | 60-89 cm |
| Lap vastagság: | 5-15 mm |
| Max lapméret átlós vágásnál: | 51 cm |
| Súly: | 9,5 kg |
| Törőerő: | 800 kg |
| Vágás hossz: | 72 cm |