SIRI - SiriPRO 90 csempevágó (si20090) (si20090)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5833609 |
| Cikkszám: | si20090 |
| Csempevágó mérete: | 90-105 cm |
| Lap vastagság: | 0-15 mm |
| Max lapméret átlós vágásnál: | 63 cm |
| Súly: | 17 kg |
| Vágás hossz: | 90 cm |
| Vágókerék mérete: | 22 mm |