Anco - DIGITÁLIS ENERGIA FOGYASZTÁSMÉRŐ nagy LCD kijelző 321612 (321612/OR-WA-435(GS))
0 / 5
0 / 5
A ORNO energiaköltség mérő eszközével könnyedén mérheti a csatlakoztatott készülékek áramfogyasztását. A fogyasztásmérő használata rendkívül egyszerű, csak helyezze a konnektorba, csatlakoztassa a fogyasztót, és kezdődik is a mérés. Lehetőség van az áramköltség meghatározására, programozható az ár / 1kWh (euróban). Az eszköz nincs kalibrálva, nem használható közüzemi számlázási célokra! Az LCD kijelző számos adatot képes kimutatni:Hálózati feszültség, Áramkör, Áramfrekvencia, Csatlakoztatott terhelési teljesítmény, Teljes energiafogyasztás kWh, Energiaköltség, programozható 1kWh ár, Az elfogyasztott energia által generált CO2-kibocsátásTúlterhelés esetén figyelmeztet Használati útmutató
| Termék ID: | #2527332 |
| 230V: | AC, 16A, 50 Hz |
| beépített akkumulátor memóriával: | 3.6 V DC, 40 mAh NiMH |
| feszültség mérés: | 150V AC - 276V AC |
| idő kijelzési tartomány: | 0 másodperc ~ 9999 nap |
| IP 20: | beltéri használatra |
| megjelenített feszültségtartomány: | 0,0V ~ 9999V |
| megjelenített teljesítménytartomány: | 0,0W ~ 9999W |
| mérési tartomány: | 0 ~ 3680W |
| méret: | 70 x149 x 77,2 mm |
| összesített villamos kijelző tartomány (KWh): | 0,000 KWh ~ 9999 KWh |