Kanlux - Hálózati feszültségjelző, moduláris, piros (23320)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2527489 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Hosszúság méret: | 72 mm |
| Magasság méret: | 81 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Szélesség méret: | 17.5 mm |
| Szín: | szürke |
| Védettség: | IP20 |