Kanlux - Mágneskapcsoló, moduláris, 230V, 32A (24108)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2528576 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Hosszúság méret: | 57 mm |
| Magasság méret: | 100 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Szélesség méret: | 86 mm |
| Szín: | szürke |
| Védettség: | IP20 |