Efilix - macis kislány napozó ( Méret 62 )
0 / 5
0 / 5
Elől végig patentos, szívecske mintával és varrott maci mintával díszített. Ebben lesz igazán különleges kislányod a parton :)
| Termék ID: | #1331304 |
| Alap Export Kategória: | Kombidressz, body |
| Anyag: | Pamut |
| Export Név: | Efilix macis kislány napozó ( Méret 62 ) |
| Glami.hu Export Kategória: | Csecsemő rugdalózók |
| Minőség: | Új |
| Neme: | Lány |
| Ruha méret: | 62 |
| Szélesség: | 22 cm |
| Szín: | ,7, |
| Teljes hossz: | 39 cm |
| Típus szerint: | Napozó |
| Váll-ülep: | 30 cm |