Maymirr - Macis szett ( Méret 74 )
0 / 5
0 / 5
Zöld, maci mintás póló (vállánál patentolható), fekete maci miintás rövidnadrág (gumis derék) és hozzá nyálkendő.
| Termék ID: | #1331778 |
| Alap Export Kategória: | Gyerek ruha szett |
| Anyag: | Pamut |
| Export Név: | Macis szett ( Méret 74 ) |
| Glami.hu Export Kategória: | Gyerek ruha szett |
| Minőség: | Új |
| Nadrág hossza: | 23 cm |
| Neme: | Fiú |
| Ruha méret: | 74 |
| Szélesség: | 22 cm (felső) 20.5 cm (nadrág) |
| Teljes hossz: | 31 cm |
| Típus szerint: | Ruha szett |