CRESCENT - LUFKIN kicsapózsinór porfestékhez (15 m)
0 / 5
0 / 5
A Crescent Lufkin® porfestékes kicsapózsinórt könnyű használatra tervezték. A porfesték nem állandó, a felületen való megtapadása a gyártó által megadott tartomány szerint 1-es a 4-ből. Utántöltésére használja a biztosított utántöltőt, hogy tiszta maradjon környezete. A műanyag ház robusztus kialakítása biztos konstrukciót alkot. A CRESCENT LUFKIN® kicsapózsinór jellemzői: ✅ Minőségi anyagból készült ✅ Robusztus amerikai dizájn ✅ Strapabíró műanyag ház ✅ 15 méteres zsinór ✅ Jól illeszkedik a kézbe ✅ 44 ml kék színű porfesték ✅ Fogazott akasztó ✅ Az USA-ban tervezték További információ a Crescent® márkáról Hagyományírását 1907-ben kezdte, amikor a svéd bevándorló és feltaláló, Karl Peterson megalapította a Crescent Tool Company-t. Nem sokkal ezt követően bemutatta Amerika első nyitott, állítható csavarkulcsát - egy forradalmi koncepciót, mely felváltotta a speciális kulcsok teljes készletét. A Crescent® állítható csavarkulcsa rendkívül sikeres volt, és igen nagy léptékben
| Termék ID: | #5838635 |
| Cserélhető patron: | igen |
| Hosszúság: | 102 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Öntekercselő: | nem |
| Származási ország: | Kína |
| Szélesség: | 60 mm |
| Tekercselésblokkolás: | igen |
| Típus: | krétaszerű |
| Töltőanyag: | igen |
| Tömeg: | 233 g |
| Tűhegy: | nem |
| Zsinór hossza: | 15 m |