SHINWA - öntekercselő tintás kicsapózsinór Ø 0, 6 mm (10 m)
0 / 5
0 / 5
A japán SHINWA márka tintás kicsapózsinórját úgy tervezték, hogy hatékony segítséget nyújtson a hosszú vonalak jelölésénél. Számos funkcióval rendelkezik, könnyen használható és tisztítható. A tintás zsinór tiszta és egyenletes nyomot hagy akár fán, falon, burkolaton vagy gipszkartonon használja. Tökéletes asztalosoknak, kőműveseknek és festőknek. Az öntekercselési mechanizmus blokkolható, hogy a zsinór munka közben ne tekeredjen vissza. Az erős, nagy kopásállóságú nejlonzsinór megszakítás nélküli jelölést biztosít. Beépített cserélhető szivacsos tintatartály. A zsinór végét a rögzítőtűvel lehet a különböző típusú anyagokhoz rögzíteni. Nyaki részének hornyos kialakítása megakadályozza a zsinór elmozdulását. A SHINWA kicsapózsinór jellemzői: ✅ Minőségi anyagból készült ✅ Tartós műanyag ház ✅ Jól illeszkedik a kézbe ✅ Tekercselésblokkolás ✅ 10 méteres zsinór ✅ Rögzítőtű ✅ Japánban tervezték Bővebben a SHINWA márkáról A Shinwa Rules Co. Ltd. egy mérőműszer-gyártó, melynek
| Termék ID: | #5836078 |
| Cserélhető patron: | igen |
| Hosszúság: | 130 mm |
| Mélység: | 33 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Öntekercselő: | igen |
| Származási ország: | Kína |
| Szélesség: | 60 mm |
| Tartály térfogata: | kb. 10 ml |
| Tekercselésblokkolás: | igen |
| Tinta mellékelve: | nem |
| Típus: | tintás |
| Tömeg: | 143 g |
| Tűhegy: | igen |
| Zsinór hossza: | 10 m |
| Zsinór vastagsága: | 0,6 mm |