TAKUMI - krétás kicsapózsinór Ø 0, 8 mm (12 m)
0 / 5
0 / 5
A japán TAKUMI márka krétás kicsapózsinórját úgy tervezték, hogy hatékony segítséget nyújtson a hosszú vonalak jelölésénél. Számos funkcióval rendelkezik, könnyen használható és tisztítható. A porított krétával teli zsinór tiszta és egyenletes nyomot hagy akár fán, falon, burkolaton vagy gipszkartonon használja. Tökéletes asztalosoknak, kőműveseknek és festőknek. Az erős, nagy kopásállóságú nejlonzsinór megszakítás nélküli jelölést biztosít. A zsinór végét a rögzítőtűvel lehet a különböző típusú anyagokhoz rögzíteni. Nyaki részének hornyos kialakítása megakadályozza a zsinór elmozdulását. A TAKUMI kicsapózsinór jellemzői: ✅ Minőségi anyagból készült ✅ Strapabíró alumínium ház ✅ Jól illeszkedik a kézbe ✅ Műanyag tok ✅ 12 méteres zsinór ✅ Rögzítőtű + fémkampó ✅ Japánban tervezték Bővebben a TAKUMI márkáról A TAKUMI története 1936-ban kezdődött Hirosimában, amikor Kamejiro Fujimoto elkezdett speciális, sodrott fonalat gyártani tintatartókhoz. Ma már a kiváló minőségű
| Termék ID: | #5838027 |
| Cserélhető patron: | igen |
| Hosszúság: | 118 mm |
| Kréta mellékelve: | nem |
| Mélység: | 44 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Öntekercselő: | nem |
| Származási ország: | Kína |
| Szélesség: | 75 mm |
| Tartály térfogata: | 25 g |
| Tekercselésblokkolás: | nem |
| Típus: | krétaszerű |
| Tömeg: | 282 g |
| Tűhegy: | igen |
| Zsinór hossza: | 12 m |
| Zsinór vastagsága: | 0,8 mm |