TAKUMI - Vízálló szintező gumizsinór Ø 3 mm (30 m)
0 / 5
0 / 5
TAKUMI szintező gumizsinór, mely kiválóan alkalmas földmérőknek, asztalosoknak és kőműveseknek. A szerkezetek létesítése során a legtöbb eseteben elegendő egy 30 méter hosszú tekercs. A vízállóság hosszú élettartamot garantál még a zord körülmények között az építkezésen. A TAKUMI szintező zsinór tulajdonságai: ✅ Élénksárga szín ✅ Tömör gumi ✅ 3 mm-es átmérő ✅ Alaktartó ✅ 30 méter hosszú ✅ 1 tekercs a csomagban Bővebben a TAKUMI márkáról A TAKUMI története 1936-ban kezdődött Hirosimában, amikor Kamejiro Fujimoto elkezdett speciális, sodrott fonalat gyártani tintatartókhoz. Ma már a kiváló minőségű kicsapózsinórok mellett utántöltőket és egyéb speciális zsinórokat, fonalakat is gyárt.
| Termék ID: | #5837687 |
| Magasság: | 165 mm |
| Mélység: | 115 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Származási ország: | Kína |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | sárga |
| Tömeg: | 820 g |
| Zsinórhossz: | 30 m |