Falmec - Kompakt Slim motor mennyezeti elszívókhoz (KACL.782#49F)
0 / 5
0 / 5
FALMEC - KOMPAKT SLIM motor mennyezeti elszívókhoz Cikkszám: KACL. 782#49F EAN kód: 8034122708584 Méret (mm): 507x224 Átmérő (mm): 220x90 Teljesítmény (W): 150 Magasság (mm): 90 Max. Légszállítás (m3/h): 800/550 nyomás (Pa): 400-600 Zajszint dB (A): 52-66 Súly (kg): 9 Szín: szinterezett acél burkolat Megjegyzés: 3 év garancia, négy oldali kivezetési lehetőség, Keskeny motor Falmec mennyezetbe építhető páraelszívókhoz (STELLA, ECLISSE, NUVOLA, NUBE, SIRIO, ALBA) Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3496257 |
| Cikkszám: | KACL.782#49F |
| Csőcsatlakozás (mm): | 150 mm |
| Energiaosztály: | C |
| Gyártó/Importőr: | Falmec Spa/ via dell'artigianato 42, 31029 vittorio veneto, ., treviso, Olaszország / info@falmec.it |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Kivezetés: | Felső és hátsó kivezetés is |
| Magasság: | 24.5 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 27.5 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Külső motoros kivitel |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 480 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 27.5 cm |
| Szín: | Szinterezett |
| Típus: | Külső motor |
| Zajszint: | 53-68 dB |