Falmec - LAGUNA VETRO Tartozék 90 fehér fali (KACL.825#F)
0 / 5
0 / 5
Ez a fehér üveg színű tartozék90 cm széles. Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3499396 |
| Cikkszám: | KACL.825#F |
| Extrák: | Csak burkolat LAGUNA fali elszívóhoz |
| Gyártó/Importőr: | Falmec Spa/ via dell'artigianato 42, 31029 vittorio veneto, ., treviso, Olaszország / info@falmec.it |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Magasság: | 10.5 cm |
| Magasság kategória: | 60- 69 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 95.5 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Okos készülék: | Nem |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Fehér üveg |
| Típus: | Tartozék |
| Világítás: | Nincs adat |