Falmec - NRS hangfogó tartozék (KACL.400)
0 / 5
0 / 5
Az új NRS® hangfogó készlet a kiáramló légáram szabályozásával lehetővé teszi a zajszint csökkentését (-3 dB), kiváló eredményeket hozva a zajszint terén belső keringtetéses (szénszűrős) NRS® elszívók esetén. Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3504423 |
| Cikkszám: | KACL.400 |
| Gyártó/Importőr: | Falmec Spa/ via dell'artigianato 42, 31029 vittorio veneto, ., treviso, Olaszország / info@falmec.it |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Magasság: | 43.5 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 38.5 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Okos készülék: | Nem |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 34 cm |
| Szín: | Inox |
| Típus: | Tartozék |