Sage - SEA201 The Dosing Funnel - Szűrőkosár magasító 54mm
0 / 5
0 / 5
Kerülje a kiömlött kávét, használja a Dosing Funnel tartozékot a tamperáláshoz. Kompatibilis a BES875, SES878, SES880 modellekkel. BPA-mentes anyagból készült, mosogatógépben mosható.
| Termék ID: | #3496356 |
| Anyag: | MŰANYAG |
| Átmérő: | 54 mm |
| Magasság: | 8,4 cm |
| Mélység: | 8,4 cm |
| Méret: | 84 × 94 × 84 mm |
| Szélesség: | 9,4 cm |
| Szín: | FEKETE |
| Tömeg: | 75 g |