N&N Nagy István Érd - NN-Knives Superior Csontozókés 16 cm-es (6016-F)
0 / 5
0 / 5
Csontozó kés 16 cm-es merev pengével "Superior"
Króm, Molibdén, Vanádium, ötvözetű rozsdamentes acél penge.
Higiéniai előírásoknak megfelelő csúszásmentes műanyag (polipropilén-pp) markolat.
Ipari és háztartási felhasználásra tervezett.
HACCP követelményeknek megfelelő.
Mosogatógépben tisztítható.
Csontozó kés 16 cm-es merev pengével. Superior sorozatú kés. Superior sorozatbeli kések (DIN 1.4116) X50CrMoV15 német rozsdamentes acélból készülnek. Nagy kopásállóság, rugalmasság és keménység jellemezi ezeket a késeket, eszközöket. Ipari igénybevételre és profi felhasználásra is alkalmas. Karcsúsított, ergonomikus, csúszásmentes markolattal rendelkeznek, mely kényelmes és biztonságos fogást biztosít a felhasználó részére. Ergonómia. Pontosság. Biztonság.
| Termék ID: | #5714486 |
| Cikkszám: | 6016-F |
| Markolat anyaga: | PP ( polipropilén ) |
| Markolat szín: | Fekete |
| Penge anyag: | X50CrMov15 - DIN1.4116 |
| Penge hossz: | 16 cm |
| Penge keménység: | 58-HRC |
| Penge vastagság: | 2,5 mm |
| Súly: | 108 g |
| Teljes hossza: | 28 cm |