N&N Nagy István Érd - NN-Knives Superior Csontozókés széles 16 cm-es (6019-F)
0 / 5
0 / 5
Csontozó kés széles 16 cm-es merev pengével "Superior"
Króm, Molibdén, Vanádium, ötvözetű rozsdamentes acél penge.
Higiéniai előírásoknak megfelelő csúszásmentes műanyag (polipropilén-pp) markolat.
Ipari és háztartási felhasználásra tervezett.
HACCP követelményeknek megfelelő.
Mosogatógépben tisztítható.
Csontozó kés széles 16 cm-es merev pengével. Superior sorozatú kés. Superior sorozatbeli kések (DIN 1.4116) X50CrMoV15 német rozsdamentes acélból készülnek. Nagy kopásállóság, rugalmasság és keménység jellemezi ezeket a késeket, eszközöket. Ipari igénybevételre és profi felhasználásra is alkalmas. Karcsúsított, ergonomikus, csúszásmentes markolattal rendelkeznek, mely kényelmes és biztonságos fogást biztosít a felhasználó részére. Ergonómia. Pontosság. Biztonság.
| Termék ID: | #5713486 |
| Cikkszám: | 6019-F |
| Markolat anyag: | PP ( polipropilén ) |
| Markolat szín: | Fekete |
| Penge anyag: | X50CrMov15 - DIN1.4116 |
| Penge hossz: | 16 cm |
| Penge keménység: | 58 HRC |
| Penge vastagság: | 2,5 mm |
| Súly: | 126 g |
| Teljes hossz: | 28 cm |