N&N Nagy István Érd - NN-Knives Superior Étkező kés 11 cm-es fogazott (5212-F)
0 / 5
0 / 5
Paradicsom kés 11 cm-es fogazott pengével "Superior"
Króm, Molibdén, Vanádium, ötvözetű rozsdamentes acél penge.
Higiéniai előírásoknak megfelelő csúszásmentes műanyag (polipropilén-pp) markolat.
Ipari és háztartási felhasználásra tervezett.
HACCP követelményeknek megfelelő.
Mosogatógépben tisztítható.
Paradicsom kés 11 cm-es fogazott pengével. Superior sorozatú kés. Superior sorozatbeli kések (DIN 1.4116) X50CrMoV15 német rozsdamentes acélból készülnek. Nagy kopásállóság, rugalmasság és keménység jellemezi ezeket a késeket, eszközöket. Ipari igénybevételre és profi felhasználásra is alkalmas. Karcsúsított, ergonomikus, csúszásmentes markolattal rendelkeznek, mely kényelmes és biztonságos fogást biztosít a felhasználó részére. Ergonómia. Pontosság. Biztonság.
| Termék ID: | #5714437 |
| Cikkszám: | 5212-F |
| Markolat anyag: | PP (polipropilén) |
| Markolat szín: | Fekete |
| Penge anyag: | X50CrMov15 - DIN1.4116 |
| Penge hossz: | 11 cm |
| Penge keménység: | 58 HRC |
| Penge vastagság: | 1,5 mm |
| Súly: | 30 g |
| Teljes hossz: | 22 cm |