N&N Nagy István Érd - NN-Knives Superior Szeletelőkés 20 cm-es (6130-F)
0 / 5
0 / 5
Szeletelő / elővágó kés 20 cm-es pengével "Superior"
Króm, Molibdén, Vanádium, ötvözetű rozsdamentes acél penge.
Higiéniai előírásoknak megfelelő csúszásmentes műanyag (polipropilén-pp) markolat.
Ipari és háztartási felhasználásra tervezett.
HACCP követelményeknek megfelelő.
Mosogatógépben tisztítható.
Szeletelő / elővágó kés 20 cm-es pengével. Superior sorozatú kés. Superior sorozatbeli kések (DIN 1.4116) X50CrMoV15 német rozsdamentes acélból készülnek. Nagy kopásállóság, rugalmasság és keménység jellemezi ezeket a késeket, eszközöket. Ipari igénybevételre és profi felhasználásra is alkalmas. Karcsúsított, ergonomikus, csúszásmentes markolattal rendelkeznek, mely kényelmes és biztonságos fogást biztosít a felhasználó részére. Ergonómia. Pontosság. Biztonság.
| Termék ID: | #5714674 |
| Cikkszám: | 6130-F |
| Markolat anyag: | PP ( polipropilén ) |
| Markolat szín: | Fekete |
| Penge anyag: | X50CrMov15 - 1.4116 - Rozsdamentes |
| Penge hossz: | 20 cm |
| Penge keménység: | 58 HRC |
| Penge vastagság: | 2,5 mm |
| Súly: | 172 g |
| Teljes hossz: | 34 cm |