N&N Nagy István Érd - NN-Knives Szalonnázó Steak kés gombeira (4842)
0 / 5
0 / 5
Szalonnázó Steak kés 10 cm Gombeira fa nyéllel 2,5 mm rozsdamentes. FIGYELEM!!! Ez a verzió nem becsukható!!! A Szalonnázó Steak kés 10 cm-es német rozsdamentes acél pengével készül, mely végigfut a markolat borítása alatt. A markolat valódi egzotikus Gombeira fa, elől-hátul sárgaréz baknival. Precíz, szép, ergonomikus kialakításnak köszönhetően egy kifejezetten kecses vonalvezetésű, de tekintélyt parancsoló erős masszív Steak kés. Használat során szinte belesimul a tenyerünkbe. Bármilyen jellegű szabadidős tevékenységhez, erdőjáráshoz, vadászathoz, horgászathoz, kempingezéshez használatos. A kések markolatai eltérőek lehetnek a képen láthatótól, mivel a Gombeira fa természetességéből adódóan színárnyalataiban és mintázataiban különböző lehet, ezért minden egyes ilyen markolatú kés részben egyedinek számít.
| Termék ID: | #5714290 |
| Cikkszám: | 4842 |
| Markolat anyag: | Gombeira fa |
| Penge anyag: | X50CrMoV15 1.4116 - Rozsdamentes |
| Penge hossz: | 10 cm |
| Penge keménység: | 58-59 HRC |
| Penge vastagság: | 2,5 mm |
| Súly: | 70 g |
| Teljes hossz: | 21 cm |