Victorinox - Fibrox csontozókés (12 cm) egyenes, extra vékony (5_6203_12)
0 / 5
0 / 5
VICTORINOX Fibrox csontozókés (12 cm) egyenes, extra vékony. Fibrox csontozókés TPE (hőre lágyuló elasztomer) markolattal, és 12 cm hosszú, egyenes, extra keskeny pengével ellátva. Alkalmas húsok feldolgozására, illetve precíz, pontos csontozására.
| Termék ID: | #5714342 |
| Cikkszám: | 5_6203_12 |
| EAN kód: | 7611160503558 |
| Aktivitás: | Black Week - Fekete hét |
| Angol elnevezés: | Fibrox, boning knife, 12cm, straight, black |
| Csomagolás: | Ömlesztett |
| Élszög: | 20 º |
| Kategória: | csontozókés |
| Kezesség / Lateralitás: | Jobb- és balkezes |
| Markolat anyaga: | TPE |
| Markolat típusa: | TPE |
| Német elnevezés: | Fibrox, Ausbeinmesser, 12cm, gerade, schwarz |
| Nettó súly: | 69 |
| Nyél színe: | #000000 |
| Penge anyaga: | rozsdamentes acél |
| Penge hossza: | 12 |
| Penge méret: | 12 cm |
| Súly: | 69 gramm |
| Származási hely: | Svájc |
| Széria: | Fibrox |
| Szín: | #000000 |
| Teljes hossz: | 26.1 cm |
| Tisztítás: | mosogatógépben tisztítható |