AKORD - CLP Irodai Könyvespolc Wenge Fehér Ajtóval (AKO-RP0PREGVENBIA004)
0 / 5
0 / 5
Modern irodai könyvespolc 8 praktikus polccal és egy elegáns fehér ajtóval, amely tökéletes megoldást nyújt az iratok és könyvek rendszerezett tárolására. A wenge színű test és a fehér ajtó kombinációja időtlen eleganciát kölcsönöz a bútornak. Sokoldalú tárolási megoldás modern irodai környezetbeEz a magas minőségű könyvespolc egyesíti a funkcionalitást és az esztétikumot. A 180 cm magas bútor nyolc tárolópolccal és egy fehér ajtóval rendelkezik, amely mögött diszkréten tárolhatók a különböző irodai kellékek. A wenge színű test és a fehér ajtó kontrasztja modern megjelenést biztosít, miközben a laminált bútorlap tartósságot és könnyű tisztíthatóságot garantál. A könyvespolc ideális választás irodákba, dolgozószobákba vagy otthoni munkakörnyezetbe, ahol fontos a rendezett és professzionális megjelenés. Előnyök
Nyolc tágas polc biztosítja a maximális tárolókapacitást
Az ajtó mindkét oldalra szerelhető a rugalmas elrendezés érdekében
Időtálló dizájn, amely minden modern irodai környezetbe illeszkedik
Főbb tulajdonságok
Anyagminőség: 16 mm vastag, kopásálló laminált bútorlap ABS élzárással
Szerkezet: Stabil konstrukció, egyszerű összeszerelhetőség
Di zájn: Modern wenge-fehér színkombináció matt felülettel
Technikai adatokMéretek (Sz x Ma x Mé) 80 x 180 x 35 cmSúly 49,2 kgAnyag Laminált bútorlapPolcok száma 8 dbAjtók száma 1 dbRendezze be irodáját ezzel a praktikus és stílusos könyvespolccal!
| Termék ID: | #1565779 |
| EAN kód: | 5907504385655 |
| Ajtó típusa: | Billenthető |
| Ajtók: | tömör |
| Ajtók száma: | 1 |
| Anyaga: | Laminált lap |
| Arukereso.hu Export Category: | Könyvespolc, könyvszekrény |
| Bútorrendszer: | CLP |
| Bútortípus: | Álló |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 197 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 6,5 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 24,4 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 45,5 |
| Csomag 2. Hosszúság (cm): | 178 |
| Csomag 2. Magasság (cm): | 8 |
| Csomag 2. Súly (kg): | 27,9 |
| Csomag 2. Szélesség (cm): | 45 |
| Csomagok száma: | 2 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 197 |
| Csomagolás magassága (cm): | 14.5 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 45.5 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.12997075 |
| Élzárás: | ABS élzárás |
| Front: | Fehér |
| Front kivitelezése: | matt |
| Lapvastagság: | 16 mm |
| Matt test: | Wenge |
| Összekapcsolás: | Regał R80 1D 4P |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| pepita.hu-v2 Szállítási költség: | 6490 |
| Polcok száma: | 8 |
| Szállítási hosszúság (cm): | 197 |
| Szállítási magasság (cm): | 14.5 |
| Szállítási súly (kg): | 52.3 |
| Szállítási szélesség (cm): | 45.5 |
| Szín: | Wenge-Fehér |
| Teljes súly: | 52,30 kg |
| Termék hossza: | 35 cm |
| Termék hossza (cm): | 35 |
| Termék hossza / mélysége: | 35 cm |
| Termék magassága: | 180 cm |
| Termék magassága (cm): | 180 |
| Termék súlya: | 49,2 kg |
| Termék szélessége: | 80 cm |
| Termék szélessége (cm): | 80 |
| Típusnév: | Polc-R80-1a-4p-Clp-Venge-Feher |
| Túlméretes termék: | Igen |