Schwalbe - SMART SAM Performance Addix 28x1.60 700x40C MTB drótperemes fekete reflex külső gumi
0 / 5
0 / 5
Optimalizált menettulajdonságok az E-MTB-k számára
A modern off-road megjelenés a jó gördülési tulajdonságokkal párosul
| Termék ID: | #6505016 |
| Bead: | Wired |
| Color: | Black+Reflex |
| Compound: | Addix |
| Epi: | 67 |
| ETRTO: | 42-622 |
| French Size: | 700x40C |
| Inch: | 28x1.60 |
| Load (kg): | 110 kg |
| max. Bar: | 6 bar |
| max. Psi: | 85 psi |
| min. Bar: | 3.5 bar |
| min. Psi: | 50 psi |
| Seal: | Tube |
| Tread: | HS476 |
| Version: | Performance |
| weight (gr): | 555 |