Schwalbe - SMART SAM Performance Addix 29x2.25 MTB drótperemes fekete reflex külső gumi
0 / 5
0 / 5
Optimalizált menettulajdonságok az E-MTB-k számára
A modern off-road megjelenés a jó gördülési tulajdonságokkal párosul
| Termék ID: | #6505120 |
| Bead: | Wired |
| Color: | Black+Reflex |
| Compound: | Addix |
| E-Bike: | E-25 |
| Epi: | 67 |
| ETRTO: | 57-622 |
| Inch: | 29x2.25 |
| Load (kg): | 120 kg |
| max. Bar: | 3.7 bar |
| max. Psi: | 54 psi |
| Seal: | Tube |
| Version: | Performance |
| weight (gr): | 770 |