Schwalbe - TACKY CHAN Super Trail Addix Soft 29x2.40 MTB hajtogatható fekete külső gumi
0 / 5
0 / 5
Két éven át fejlesztettük világkupa versenyeken, többek között a DH világkupa összetett győztesével, Amaury Pierronnal együtt.
100%-ban a precizitásra, pontosságra optimalizált
A Magic Mary-hez képest 10%-kal stabilabb vállrészek állnak rendelkezésre a még agresszívebb kanyarodáshoz
A hosszú alátámasztott fékező élek későbbi fékezést engednek meg
Nyitott futófelület, mely direkt visszajelzést biztosít a kiváló öntisztulási képesség mellett.
A középső minták kiváló gördülési karakterisztikát biztosítanak
Átlagosan 8%-kal könnyebb, mint a Magic Mary
Fair trade gumiból készül
| Termék ID: | #6498811 |
| Bead: | Folding |
| Color: | Black |
| Compound: | Addix Soft |
| E-Bike: | E-50 |
| Epi: | 67 |
| ETRTO: | 62-622 |
| Inch: | 29x2.40 |
| Load (kg): | 125 kg |
| max. Bar: | 3.5 bar |
| max. Psi: | 50 psi |
| Seal: | TLE (Tubeless Easy) |
| Version: | Super Trail |
| weight (gr): | 1100 |