Abus - 190CS/60 lakat (19060CS) - zar-zarbetet
0 / 5
0 / 5
Kengyelvédett számzáras biztonsági lakat. Igazán olyan helyekre ésszerű választás ahol fontos magas mechanikai védelem a lakat részéről, azonban változhat azon felhasználóknak a köre akiknek azt ki lehet nyitni. Kulcsos lakat esetén ha valakitől el szeretnénk venni a nyitási jogosultságot visszakérjük a kulcsot, de általában nem lehetünk teljesen biztosak abban, hogy arról nem készült másolat. Számkombinációs lakat esetén csak megváltozatjuk a kódot amit csak az éppen jogosultaknak adunk meg. A kód bármikor, akárhányszor megváltoztatható.
4 jegyű önállóan beállítható kód, mely bármikor megváltoztatható
masszív kengyelvédelem
rendelésre, beszerzése 3 héten belül
| Termék ID: | #5237195 |
| EAN kód: | 4003318515552 |
| A lakat zárlata: | Egyedi zárlatú |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 30 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 22 mm |
| Kengyel átmérő: | 11,5 mm |
| Kulcsok száma: | Számkombinációs |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 62,5 mm |
| Szín: | Fekete |