Abus - 717/45 lakat fekete (71745F)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5237088 |
| EAN kód: | 4003318442278 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kengyel alatti magasság: | 24,5 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 20,5 mm |
| Kengyel átmérő: | 8 mm |
| Kengyel kialakítás: | Normál kengyel |
| Kulcsok száma: | 2 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 53 mm |
| Lakat méret: | 53 mm |
| Lakat mérete: | Nagy (50 mm felett) |
| Lakat típus: | 717/45 |
| Szín: | Fekete |
| Visszazárható: | Kulcs nélkül is |
| Zárlat: | Egyedi |