Abus - 717IB/45 lakat (717IB45) - zar-zarbetet
0 / 5
0 / 5
Csapos zárszerkezettel készült időjárásálló lakat műanyag borítással. A zárszerkezetet kupak védi a szennyeződések bejutásától. A külső és belső anyagfelhasználására egyaránt jellemző, hogy 100%-ban rozsda és korrózióálló. Nemesacél kengyel!
| Termék ID: | #5237235 |
| EAN kód: | 4003318442292 |
| A lakat zárlata: | Egyedi zárlatú |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 24 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 20 mm |
| Kengyel átmérő: | 8 mm |
| Kulcsok száma: | 2 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 49 mm |
| Szín: | Kék fekete |