Abus - 721/50 lakat (78/50) (72150) - 1kulcs
0 / 5
0 / 5
Abus 78/50 forgótárcsás számkombinációs lakat. Ismerős lehet az amerikai filmekből, a gyárilag beállított egyedi kódot a lakat előlapján elhelyezett tekerőgomb többszöri elfordításával lehet megadni. A kód nem változtaható meg, megadása általában némi gyakorlást igényel, még annak ellenére is, hogy a csomagoláson magyar nyelvű használati utasítás is található.
| Termék ID: | #5237490 |
| EAN kód: | 4003318336553 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kengyel alatti magasság: | 22 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 21 mm |
| Kengyel átmérő: | 7 mm |
| Kengyel kialakítás: | Normál kengyel |
| Kulcsok száma: | Számkombinációs |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 48 mm |
| Lakat méret: | 48 mm |
| Lakat mérete: | Közepes (35 - 49 mm) |
| Lakat típus: | 721/50 |
| Zárlat: | Számkombinációs |