Abus - 722/70 azonos zárlatú lakat (82/70) (72270KA) - 1kulcs
0 / 5
0 / 5
Ugyanazzal a kulccsal működő biztonsági lakat a német Abus palettájáról. Méreteiben megegyezik a 722/70-es típussal, 2 db kulccsal kerül forgalomba, ami azonos zárlat esetén azt jeletni, hogy például 10 db vásárlása esetén összesen 20 db kulcsot fog kapni, amely mind a 10 lakatot nyitni fogja. A kulcsok száma minden esetben a lakatok számának duplája. A lakat csomagolásán feltüntetésre kerül a zárlat kódszáma, amely alapján a jövőben pótolható vagy bővethető a lakatok száma. A minimum vásárolható mennyiség 2 db, mivel az azonos kulccsal való működés lehetősége minimum 2 db esetén értelmezhető.
| Termék ID: | #5237494 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kengyel alatti magasság: | 13 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 22 mm |
| Kengyel átmérő: | 12 mm |
| Kengyel kialakítás: | Normál kengyel |
| Kulcsok száma: | 2 db/lakat |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 70 mm |
| Lakat méret: | 70 mm |
| Lakat mérete: | Nagy (50 mm felett) |
| Lakat típus: | 722/70 |
| Min. rendelhető mennyiség: | 2 db |
| Zárlat: | Azonos |