Abus - 722/90 biztonsági lakat (72290) - zar-zarbetet
0 / 5
0 / 5
Abus biztonsági lakat. Kilakításából adódóan magas védelmet nyújt, ugyanis az "U" alaknak köszönhetően a kengyel nehezen hozzáférhető bármilyen levágási kísérlethez. A kengyel zárt állapotban is képes elfordulni így az nehezen elvágható hiszen a fűrész vagy flex csak forgatja azt. Minőségi termék kedvező áron.
5 csapos zárszerkezet
2 db fogazott kulcs
MABISZ minősétés (részleges)
| Termék ID: | #5237133 |
| EAN kód: | 4003318324420 |
| A lakat zárlata: | Egyedi zárlatú |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 17 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 35 mm |
| Kengyel átmérő: | 12 mm |
| Kulcsok száma: | 2 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 90 mm |
| Szín: | Sárgaréz |