Abus - 724/20 lakat piros (72420R)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5237160 |
| EAN kód: | 4003318526794 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kengyel alatti magasság: | 22 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 9 mm |
| Kengyel átmérő: | 3 mm |
| Kengyel kialakítás: | Normál kengyel |
| Kulcsok száma: | Számkombinációs |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 22.5 mm |
| Lakat méret: | 22.5 mm |
| Lakat mérete: | Kicsi (20 - 34 mm) |
| Lakat típus: | 724/20 |
| Szín: | Piros |
| Zárlat: | Számkombinációs |