Abus - 727/40 HB40 Titalium lakat (KA) 6416 (72740HB40KA)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5237444 |
| EAN kód: | 4003318595745 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kengyel alatti magasság: | 40 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 22 mm |
| Kengyel átmérő: | 6 mm |
| Kengyel kialakítás: | Hosszított |
| Kulcsok száma: | 2 db/lakat |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 40 mm |
| Lakat méret: | 40 mm |
| Lakat mérete: | Közepes (35 - 49 mm) |
| Lakat típus: | 727TI/40 |
| Min. rendelhető mennyiség: | 2 db |
| Visszazárható: | Kulcs nélkül is |
| Zárlat: | Azonos |