Abus - 727/40 Quads Titalium lakat 5K (72740QS) - zar-zarbetet
0 / 5
0 / 5
4 db azonos kulccsal működő Abus Titalium 40 mm-es lakat 5 db kulccsal. A hozzátartozó 5 db kulcs mind a négy lakatot nyitja. A lakatok alumínium ötvözet testüknek köszönhetően kültéren az időjárás viszontagságainak kitéve is használhatóak. A szett tartalma:
4 db azonos kulccsal működő 40 mm-es lakat
5 db kulcs
| Termék ID: | #5237334 |
| EAN kód: | 4003318563973 |
| A lakat zárlata: | Azonos zárlatú szett |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 23 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 22 mm |
| Kengyel átmérő: | 6,5 mm |
| Kulcsok száma: | 5 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 40 mm |
| Szín: | Ezüst |