Abus - 727/40 Triples Titalium lakat 4K (72740TR) - zar-zarbetet
0 / 5
0 / 5
3 db azonos kulccsal működő Abus Titalium 40 mm-es lakat 4 db kulccsal. A hozzátartozó 4 db kulcs mind a három lakatot nyitja. A lakatok alumínium ötvözet testüknek köszönhetően kültéren az időjárás viszontagságainak kitéve is használhatóak. A szett tartalma:
3 db azonos kulccsal működő 40 mm-es lakat
4 db kulcs
| Termék ID: | #5237524 |
| EAN kód: | 4003318564345 |
| A lakat zárlata: | Azonos zárlatú szett |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 23 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 22 mm |
| Kengyel átmérő: | 6,5 mm |
| Kulcsok száma: | 4 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 40 mm |
| Szín: | Ezüst |