Abus - 727/50 HB80 Titalium lakat (72750HB) - 1kulcs
0 / 5
0 / 5
Abus 727TI/50 HB80 Titalium lakat, nevében a 50 mm-es jelölés a házának szélességét jelenti, míg a HB80 a kengyel alatti magasságot hivatott bemutatni. A bliszteres csomagolásban 2 db fogazott kulcsot találunk a lakat mellett, de lehetőség van további kulcsokkal együtt is megrendelni azt. A kengyel speciális NANO PROTECT védelmet kapott, amely által még erősebb és fokozottabban ellenáll az időjárásnak, a kengyel mindkét oldalon golyóval reteszelődik és kulcs nélkül is visszazárható. A lakat háza speciális - a repülőgépiparban is gyakran használt - Titalium ötvözet, amely erősebbé teszi egy réz lakathoz viszonyítva, súlya azonban mintegy 30%-al kisebb. A zárszerkezet krómozotaan kerül beépítésre, valmaint paracentrikus kulcsprofillal készül a magas letapogatás elleni védelm érdekében. ABUS TITALIUM TM - ERŐS | KÖNNYŰ | INNOVATÍV
| Termék ID: | #5237234 |
| EAN kód: | 4003318564390 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Kengyel alatti magasság: | 80 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 29 mm |
| Kengyel átmérő: | 8 mm |
| Kengyel kialakítás: | Hosszított |
| Kulcsok száma: | 2 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 50 mm |
| Lakat méret: | 50 mm |
| Lakat mérete: | Nagy (50 mm felett) |
| Lakat típus: | 727TI/50 |
| Visszazárható: | Kulcs nélkül is |
| Zárlat: | Egyedi |