Euro Elzett - Elzett (Dormakaba) 2048/45/115 Tutius lakat (204845115) - zar-zarbetet
0 / 5
0 / 5
Hengerzáras Elzett réz lakat. A tutius lakat család közepes méretű tagja hosszú kengyellel. Nagyon elterjedt típus, érdekessége, hogy Elzett 751 és 757 zárbetétekkel együtt azonos zárlatú zárrendszerbe szervezhető. A kengyel alatti magasság 115 mm, így távolabb lévő pontok összekötésére is alkalmas.
| Termék ID: | #5237377 |
| A lakat zárlata: | Egyedi zárlatú |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 115 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 26 mm |
| Kengyel átmérő: | 7 mm |
| Kulcsok száma: | 3 db |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 45 mm |
| Szín: | Sárgaréz |