FTH - Saturn számzáras lakat 5 számjegy vegyes színekben (192057) - zar-zarbetet
5 / 5
5 / 5
Számkombinációs lakat, mely maximum 5 jegyű önálló kódbeállításnak ad lehetőúséget a legtöbb lakattal ellentétben, hisz ezáltal 100.000 lehetséges kombináció közül választhatunk. A lakat élettartama alatt bármikor megváltoztatható ez a kód, bármennyiszer. 7 mm-es kengyele edzett krómozott acélból készült. Főbb méretei:
szélessége: 65 mm
test magassága: 33 mm
vastagsága: 27 mm
kengyel alatti magassága: 23 mm
kengyel alatti szélessége: 41 mm
| Termék ID: | #5237185 |
| EAN kód: | 3150261920573 |
| A lakat zárlata: | Egyedi zárlatú |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Garancia: | 1 év |
| Kengyel alatti magasság: | 23 mm |
| Kengyel alatti szélesség: | 41 mm |
| Kengyel átmérő: | 7 mm |
| Kulcsok száma: | Számkombinációs |
| Lakat legnagyobb szélessége: | 65 mm |
| Szín: | Piros |