Gabol - barna laptop táska műbőr
0 / 5
0 / 5
Gabol műbőrből készült laptop és irattartótáska. A táskának egy nagyobb szivacsozott rekesze van, melyekben 15,6 laptopunkat illetve iratainkat kényelmesen tudjuk elhelyezni. A termék elején két nagyobb, két kisebb zseb áll rendelkezésünkre. A hátulján lévő cipzáras rekeszt zsebként is használhatjuk, illetve itt találhatunk egy gumis pántot, amivel bőrönd húzószárára rá tudjuk helyezni. Hosszú, állítható vállpántja van.
| Termék ID: | #6739578 |
| 100% pénzvisszafizetési garancia: | 14 napon belül |
| Anyag: | Műbőr |
| Export Kép: | https://www.amigotaska.hu/shop_ordered/59948/pic/export_img_2/406101031.jpg |
| Garancia: | 1 év szavatosság |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 6 cm |
| Szállítási díj csomagpontra: | Ingyenes Szállitás |
| Szélesség: | 42 cm |
| Szín: | Barna |
| Terméktípus: | Laptoptáskák 15" - 16" |