Gabol - fekete elöl két zsebes három cipzáras irattartós laptoptáska stark 408100001
0 / 5
0 / 5
Gabol laptop és irattartó táska textil, vízlepergető anyagból. A táskának három nagy cipzáras rekesze van, melyben helyet kapott a szivacsozott laptop tartó (15,6) és több praktikus fakk személyes dolgainknak. Elején négy cipzáras zsebet tudunk még használni. A hátulján lévő cipzáras rekeszt zsebként is használhatjuk, illetve itt találhatunk egy gumis pántot, amivel bőrönd húzószárára rá tudjuk helyezni. Hosszú, állítható vállpántja van.
| Termék ID: | #6741064 |
| 100% pénzvisszafizetési garancia: | 14 napon belül |
| Anyag: | Poliészter, műbőr |
| Export Kép: | https://www.amigotaska.hu/shop_ordered/59948/pic/export_img/Gab408100001.jpg |
| Garancia: | Maximum 5 év |
| Magasság: | 31cm |
| Mélység: | 12cm |
| Szállítási díj csomagpontra: | Ingyenes Szállitás |
| Szélesség: | 42cm |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Laptoptáskák 15" - 16" |